Отзывы о компании Крани в Хату - Магазин сантехники
Елена К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все сподобалось!
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуєм за відгук! Бережіть Себе!
Єлизавета П.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм завідгук! Мирного неба Вам!
jenek h.
Отлично
Николай Ч.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм Микола Вам за відгук! Слава Ураїні! Мирного неба!
Богдана С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм Богдана Вам за відгук! Завжди раді! Мирного неба Вам!
Геннадій С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Незважаючи на важкі обставини швидко вийшли на звяязок. Швидко відправили замовлення. Дякую!!!
Комментарий продавца
Дякуєм Вам Генадій за відгук! Завжди раді! Слава Україні!
Покупатель
Отлично
Замовляли змішувачі. Не зважаючи на військовий стан і складні логістичні умови, затримок з доставкою замовлення не було. Продавець детально описав товар і допоміг обрати оптамильний варіант. Ціни адекватні. Загалом досвідом замовлення з даного магазину задоволені повністю.
Комментарий продавца
Дякуєм Микола Вам за відгук! Завжди будем раді допомогти.
Віктор П.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Ще раз перепрошуємо, що не змогли обробити Ваше замовлення! Наявність товарів оновлюється кожні 3 години і так вийшло, що Ви оформили замовлення, залишки ще не поновились! Про що було повідомлено Вам Sms повідомленням. Бажаємо вдалих Вам покупок.
Все сподобалось!
Доброго дня! Дякуєм за відгук! Бережіть Себе!
Дякуєм завідгук! Мирного неба Вам!
Дякуєм Микола Вам за відгук! Слава Ураїні! Мирного неба!
Дякуєм Богдана Вам за відгук! Завжди раді! Мирного неба Вам!
Незважаючи на важкі обставини швидко вийшли на звяязок. Швидко відправили замовлення. Дякую!!!
Дякуєм Вам Генадій за відгук! Завжди раді! Слава Україні!
Замовляли змішувачі. Не зважаючи на військовий стан і складні логістичні умови, затримок з доставкою замовлення не було. Продавець детально описав товар і допоміг обрати оптамильний варіант. Ціни адекватні. Загалом досвідом замовлення з даного магазину задоволені повністю.
Дякуєм Микола Вам за відгук! Завжди будем раді допомогти.
Доброго дня! Ще раз перепрошуємо, що не змогли обробити Ваше замовлення! Наявність товарів оновлюється кожні 3 години і так вийшло, що Ви оформили замовлення, залишки ще не поновились! Про що було повідомлено Вам Sms повідомленням. Бажаємо вдалих Вам покупок.