Відгуки про компанію Крани в Хату - Магазин сантехніки
Елена К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все сподобалось!
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуєм за відгук! Бережіть Себе!
Єлизавета П.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм завідгук! Мирного неба Вам!
jenek h.
Відмінно
Николай Ч.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм Микола Вам за відгук! Слава Ураїні! Мирного неба!
Богдана С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм Богдана Вам за відгук! Завжди раді! Мирного неба Вам!
Геннадій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Незважаючи на важкі обставини швидко вийшли на звяязок. Швидко відправили замовлення. Дякую!!!
Коментар продавця
Дякуєм Вам Генадій за відгук! Завжди раді! Слава Україні!
Покупець
Відмінно
Замовляли змішувачі. Не зважаючи на військовий стан і складні логістичні умови, затримок з доставкою замовлення не було. Продавець детально описав товар і допоміг обрати оптамильний варіант. Ціни адекватні. Загалом досвідом замовлення з даного магазину задоволені повністю.
Коментар продавця
Дякуєм Микола Вам за відгук! Завжди будем раді допомогти.
Віктор П.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Ще раз перепрошуємо, що не змогли обробити Ваше замовлення! Наявність товарів оновлюється кожні 3 години і так вийшло, що Ви оформили замовлення, залишки ще не поновились! Про що було повідомлено Вам Sms повідомленням. Бажаємо вдалих Вам покупок.
Все сподобалось!
Доброго дня! Дякуєм за відгук! Бережіть Себе!
Дякуєм завідгук! Мирного неба Вам!
Дякуєм Микола Вам за відгук! Слава Ураїні! Мирного неба!
Дякуєм Богдана Вам за відгук! Завжди раді! Мирного неба Вам!
Незважаючи на важкі обставини швидко вийшли на звяязок. Швидко відправили замовлення. Дякую!!!
Дякуєм Вам Генадій за відгук! Завжди раді! Слава Україні!
Замовляли змішувачі. Не зважаючи на військовий стан і складні логістичні умови, затримок з доставкою замовлення не було. Продавець детально описав товар і допоміг обрати оптамильний варіант. Ціни адекватні. Загалом досвідом замовлення з даного магазину задоволені повністю.
Дякуєм Микола Вам за відгук! Завжди будем раді допомогти.
Доброго дня! Ще раз перепрошуємо, що не змогли обробити Ваше замовлення! Наявність товарів оновлюється кожні 3 години і так вийшло, що Ви оформили замовлення, залишки ще не поновились! Про що було повідомлено Вам Sms повідомленням. Бажаємо вдалих Вам покупок.